Veškeré informace o S&F

Private servery Shakes and Fidget

Klasických oficiálních serverů na Shakes and Fidget je v dnešní době opravdu veliké množství, takže je jen na vás, na kterém začnete hrát. Spousta lidí hraje samozřejmě na více serverech zároveň, aby si mohli vytvořit více variabilních postav a tak podobně.

Poté můžete na internetu najít také takzvané privátní servery, které však nepatří pod oficiální vývojářskou společnost této hry a nejsou od ní ani povoleny.

Může se tedy například stát, že budete na nějakém hrát a dojde k jeho zrušení a smazání vaší postavy. K čemu jsou tedy tyto privátní servery určeny?

Zjednodušeně jsou to v drtivé většině případů servery testovací, které slouží například začínajícím hráčům, kteří si chtějí nejprve vyzkoušet všechny možnosti hry, než začnou hrát na oficiálních serverech. Jsou určeny také pro hráče, kteří si nechtějí z vlastní kapsy dotovat houbičky a zároveň si chtějí vyzkoušet různé epické předměty a tak podobně.

Na videu níže se můžete mrknout na video o privátních serverech, ve kterém se dozvíte o různých výhodách nebo na druhou stranu nevýhodách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Shakes and Fidget servery, Shakes and Fidget videa a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.