Veškeré informace o S&F

Shakes a Fidget hra

Shakes and Fidget -- The Game je počítačovou online hrou, kterou si můžete zahrát přímo ve svém prohlížeči bez nutnosti jakékoliv instalace.

Stačí se jenom zaregistrovat, vytvořit postavu a můžete začít hrát.

Ve hře si můžete vybrat celkově mezi třemi povoláními (lukostřelec, kouzelník a válečník) a mezi osmi rasami (lidé, trpaslíci, elfové, temní elfové, gnómové, sktřeti, orkové a démoni).

Jakmile si vytvoříte postavu, tak se vám zobrazí herní prostředí, které tvoří dojem menšího městečka s několika základními budovami.

Jedná se v prvé řadě o hospodu, kam si budete chodit pro úkoly, jež budete plnit.

Za úkol dostanete většinou zabití nějakého protivníka, donesení nějaké věci a tak podobně. Za splnění úkolu budete dostávat zkušenosti, zlaťáky a někdy také houbičky. Za peníze si můžete vylepšovat bojové vlastnosti a nakupovat potřebné věci v obchodech (zbraně, brnění  lektvary a tak podobně.).

U dobrodruha budete mít vždy k dispozici tři typy úkolů, ze kterých si můžete vybrat. Úkoly se od sebe liší tím, že v jednom dostanete více peněz a v druhém více zkušeností. V každém dni můžete využít celkově sto bodů takzvané touhy po dobrodružství, přičemž každý úkol má svoji bodovou hodnotu. Níže se můžete podívat na video, ve kterém se seznámíte s touto hrou.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Shakes and Fidget videa a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.