Veškeré informace o S&F

Shakes and Fidget Cechovní podzemí

Ve hře Shakes and Fidget je velice důležité a potřebné se po čase připojit k nějakému cechu, čímž získáte poměrně veliké množství různých benefitů, ke kterým byste se normálně jenom těžko dostali. Cechy jsou vlastně skupiny hráčů, kteří spolupracují, pořádají společné výpravy a tak podobně.

Na většinu cechů se můžete podívat na oficiálním fóru hry, přičemž jsou zde rozděleny podle serverů. Některé větší cechy mají dokonce také své oficiální stránky.

V cechu se můžete dostat také do takzvaného cechovního podzemí, kam byste se jako jednotlivec nikdy nedostali. Narazíte zde také na spoustu unikátních bossů a epických předmětů, které se vám jistě budou hodit. Pojďme se podívat na některé speciální bossy, na které můžete při toulkách cechovním podzemím se svou guildou narazit.

  • Rochnítko – Monstrum na padesátém levelu, které má něco kolem jednoho milionu životů. Pro vstup k tomuto bossovi musíte zaplatit celkově zhruba sto tisíc zlatých mincí.
  • Šest a půl oceánů – Monstrum se nachází na šedesátém levelu, přičemž se mu přezdívá také Skřítkův člun. Celkově má bezmála dva miliony životů, přičemž musíte zaplatit cirka dvě stě třicet tisíc zlatých, abyste se k němu dostali.
  • Mělčiny hlubin – Monstrum se nachází na levelu sedmdesát, přičemž se mu přezdívá Hvězda mrtvého moře. Celkově má tři a půl milionu životů a musíte zaplatit částku tři sta šedesát tisíc, abyste se k němu dostali.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Shakes and Fidget podzemí a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.